Strony internetowe w Częstochowie

Atrakcyjna strona internetowa jest wizytówką każdego biznesu. Sam projekt graficzny musi tu jednak iść w parze z wielką precyzją oraz dbałością o szczegóły techniczne, dla użytkowników istotny jest bowiem każdy detal. Chcesz, aby twoja firma wyróżniała się na tle konkurencji?

Projektujemy strony internetowe w Częstochowie oraz na terenie całego województwa śląskiego. Chętnie ci pomożemy.

Nasza oferta
Strony internetowe Częstochowa
Strona internetowa w programie graficznym adobe XD

Przede wszystkim responsywność stron www

Kreatywnie podchodzimy do każdego tematu oraz dogłębnie wsłuchujemy się w potrzeby każdego klienta. Tworzone przez nas witryny zaprojektowane są w taki sposób, aby można było je w przyszłości rozbudować o dodatkowe moduły. Co więcej, są one responsywne – dzięki temu świetnie wyglądają zarówno na ekranie komputera, jak i telefonu czy też tableta. Każda zaprojektowana przez nas strona internetowa wyróżnia się intuicyjną nawigacją, co z kolei sprawia, że jest funkcjonalna i przyjazna dla użytkownika. Dzięki temu, że nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i uczestniczymy w różnych szkoleniach, możemy zagwarantować nowoczesny i atrakcyjny design witryny, zgodny z aktualnymi trendami.

Estetyczne i funkcjonalne strony internetowe

Wyobraź sobie, że stoisz w wielkiej galerii, pośród wielu stoisk i produktów. A teraz pomyśl, że w takiej sytuacji znajduje się klient szukający twoich towarów lub usług w internecie. W jaki sposób przyciągniesz go na swoją witrynę? Co cię wyróżni w momencie, kiedy konkurencja wokół jest aż tak duża? No właśnie.

Prawda jest tak, że każda firma potrzebuje własnej strony internetowej – bez tego jest ona postrzegana jako nieprofesjonalna. Oprócz tego, że dobrze wykonana witryna sama „sprowadza” do siebie klientów, buduje również wizerunek marki. Należy jednak zwrócić uwagę na jej wygląd, merytoryczne treści oraz przejrzystość, która ułatwi potencjalnym klientom poruszanie się po twojej internetowej wizytówce.

Projektowanie stron internetowych w Częstochowie

Masz już w głowie projekt własnej strony internetowej? W Częstochowie chętnie wdrożymy go w życie. Nie wiesz, jak powinna wyglądać twoja witryna? Z przyjemnością stworzymy ją od podstaw. Niezależnie od tego, czy wiesz już coś o projektach stron internetowych, czy też jesteś z tą dziedziną kompletnie nieobeznany, chętnie ci pomożemy.

Tworzone przez nas indywidualne projekty graficzne doskonale wpisują się w oczekiwania klientów. Często wyposażone są one w takie funkcjonalności, jak: galeria zdjęć, mapa dojazdu, formularz kontaktowy czy też dynamiczny slider. Wiemy również, jak ważne jest połączenie witryny z Google Analytics – narzędziem, które pomoże ci uzyskać dogłębną wiedzę o twoich klientach.

Dzięki temu, że nasze strony są skuteczne, zaufaniem obdarzyło nas już wielu klientów.

Darmowa wycena
Wykonane strony internetowe - Częstochowa

Jak pracujemy?Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z nami? Sprawdź.

Etapy realizacji strony www - Spotkanie z Klientem

1) Planowanie

Wiemy, że każda witryna wymaga indywidualnego podejścia, dlatego na wstępnie omawiamy z klientem jego potrzeby i oczekiwania, a także funkcjonalności, które należy uwzględnić na stronie. Bierzemy pod uwagę również jego cele, plany oraz kwestie wizerunkowe. Dzięki temu możemy zaoferować najlepsze rozwiązania, które przekładają się później na większy zysk.

Etapy realizacji strony www - layout w programie graficznym

2) Projektowanie strony www

Nie myślimy schematycznie i szablonowo. Wiemy, że najistotniejszy w projektowaniu strony jest aspekt biznesowy, a jej głównym zadaniem - generowanie leadów. Dlatego też w każdym projekcie stawiamy na nowoczesny design, przejrzystą strukturę oraz intuicyjną nawigację. Korzystając z programów graficznych, dobieramy odpowiednie czcionki i kolory, tworzymy również całą mapę witryny.

Etapy realizacji strony www - Wdrożenie i uruchomienie www

3) Wdrożenie strony www

Finalny efekt jest najważniejszy, dlatego też przeprowadzamy najpierw serię testów. Następnie omawiamy poszczególne rozwiązania z klientem oraz wprowadzamy ewentualne zmiany. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, dlatego też klient ma realny wpływ na ostateczny wygląd strony oraz funkcjonalności, które się na niej znajdują.

Szczególowy opis etapów projektowania
Spotkajmy się w Częstochowie

Wiekszość naszych realizacji stron internetowych zostało wykonanych bez spotkania w cztery oczy. W czasach szybkiego internetu, wideorozmów i smartfonów szczegóły można ustalić bez konieczności osobistego spotkania. Czasami jednak spotkania są konieczne – w takim razie z chęcią spotkamy się w Twoim biurze lub innym dogodnym dla Ciebie miejscu w Częstochowie.

zadzwoń

+48579196502

napisz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

skype: kontakt_werb

Maciej Jankowski Programista grafik

Maciej Jankowski

grafik / programista