Projektowanie i tworzenie stron www Olesno

Nowoczesna i dostosowana do urządzeń mobilnych (responsywna - RWD) strona internetowa. Szybka i wyrózniająca się na tle konkurencji. Oparta na systemie CMS - którą po uruchomieniu można samodzielnie zarządzać( edytować tekst, dodawać zdjęcia i kolejne podtrony).

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych na terenie Olesna i całego powiatu oleskiego.

Sprawdz pełną ofertę na wykonanie strony internetowej
Strony internetowe Olesno

Jaki jest koszt wykonania strony internetowej?

Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie. Każdy klient ma inne wymagania i oczekiwania. Wykonanie prostej strony internetowej to koszt około od 999zł do 2 tyś netto. Bardziej skomplikowane strony www kosztują od 2500zł.

Jak długo trwa wykonanie strony internetowej?

Wykonnaie prostej strony www (wizytówki firmowej do około 10 podstron) trwa około 14 dni. Wykonanie rozbudowanej strony internetowej trwa znacznie dłużej i zależy od stonia skomplikowania. Aby poznać dokładny termin realizacji zapraszamy do kontaktu

Jak wygląda proces wykonania strony internetowej?

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą firmą (telefonicznie, e-mailem lub poprzez skype). Podczas rozmowu oszacujemy wstpeny koszt i termin realizacji. Nastepnie przygotujemy brief na podstawie którego wykonamy layout strony internetowej. Po zakceptowaniu projektu przechodzimy do kodowania i wdrożenia projektu. Kojejnym ktoriem są testy i uruchomienie na testowym serwerze. Ostatnim krokiem jest uzupełnienie trescią i uruchomieniem strony na docelowym serwerze. Przeczytaj pełny opis procesu wykonania strony www aby zapoznać się ze szczegółami.

Czy projektują państwo strony dla firm z Olesna?

Tak, projektujemy strony internetowe dla klientów z Olesna i okolic. Istnieje możliwoiść spotkania z klientem osobiście w Oleśnie.

Spotkajmy się w Oleśnie

Zainteresowanych klientów zapraszamy na sptokanie w Oleśnie. Możemy spotkac się u Państwa w biurze lub innym dogodnym miejscu. Gdzie omówimy szczegóły realizacji strony internetowej.

zadzwoń

+48579196502

napisz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

skype: kontakt_werb

Maciej Jankowski Programista grafik

Maciej Jankowski

grafik / programista