Strony www w Opolu

Marzysz o nowoczesnej i profesjonalnej stronie internetowej, która przyciągnie do ciebie nowych klientów? Pragniesz w końcu przestać być anonimowy? Doskonale trafiłeś. Działamy głównie na terenie Opola oraz całego województwa opolskiego. W oparciu o specyfikę danej branży, projektujemy strony internetowe z indywidualnym projektem graficznym, który idealne wpisze się w gusta twojej grupy docelowej.

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych w Opolu zarówno dla mikroprzedsiębiorców, jak i dla dużych marek.

Nasza oferta
Projektowanie stron Opole
Tworzenie strony www w programie graficznym adobe XD

Responsywne strony internetowe

Wszystkie tworzone przez nas witryny są responsywne, dzięki czemu doskonale prezentują się zarówno na komputerach, jak i na telefonach oraz tabletach. Wiemy, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego też dbamy o każdy szczegół – wszak strona internetowa jest twoją najlepszą wizytówką. Wiemy, jak ważny jest nowoczesny i atrakcyjny design, dlatego projektowane przez nas witryny zdecydowanie wyróżnią cię spośród konkurencji. Jednocześnie zadbamy o to, aby strona była spójna z całą identyfikacją wizualną twojej firmy.

Nowoczesne i atrakcyjne witryny internetowe

Wyobraź sobie, że twoja strona internetowa stoi w postaci produktu na półce sklepowej. Co sprawi, że wybierzesz ją spośród wielu innych, kiedy wokół konkurencja jest wokół taka duża? Na co głównie zwrócisz uwagę? Pomyśl sobie, że twój klient stoi dokładnie przed takim samym wyborem, poszukując firmy, która działa w twojej branży.

Nie ma wątpliwości, że nawet najlepszy produkt potrzebuje atrakcyjnego opakowania – bez tego łatwo jest pozostać niezauważonym. Co więcej, firmy, które posiadają profesjonalne strony internetowe, odbierane są jako bardziej kompetentne. Ważne jednak, aby na witrynie znajdowały się również ciekawe treści oraz występował na nich przejrzysty układ różnych funkcjonalności – dzięki temu łatwiej będzie znaleźć klientowi odpowiedni informacje.

Realizacje stron internetowych w Opolu

Masz już pomysł na swoją stronę internetową? W Opolu chętnie się z nim zapoznamy. Przygotowując projekty graficzne dla naszych klientów, bierzemy pod uwagę zarówno ich potrzeby, jak i obecne trendy. Dlatego też wykonywane przez nas witryny wyposażone są często w:

  • galerię zdjęć,
  • dynamiczny slider,
  • modul aktualności,
  • formularz kontaktowy,
  • mapę dojazdu.

Możemy również zintegrować twoją stronę z systemem Google Analytics, dzięki czemu będziesz wiedział, skąd pochodzą twoi klienci oraz co ich najbardziej interesuje.

Darmowa wycena
Realizacja strony internetowej w Opolu: unisystemy, mmklima

Etapy projektowania strony internetowejSprawdź, jak wygląda współpraca z naszą firmą.

Etapy realizacji strony www - Spotkanie z Klientem

1) Planowanie

Każda strona internetowa wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też prace nad projektem rozpoczynamy od rozmowy z klientem, omawiając jego potrzeby, funkcjonalności, które powinny znaleźć się w witrynie, plany związane z kierunkiem rozwoju danego przedsiębiorstwa, a także kwestie wizerunkowe. Jednocześnie podpowiadamy rozwiązania, które warto wprowadzić, aby dzięki witrynie klient mógł osiągnąć swoje cele.

Etapy realizacji strony www - layout w programie graficznym

2) Projektowanie strony www

Na tym etapie opracowujemy cały koncept projektu, oprawę graficzną oraz mapę witryny. W zależności od potrzeb danej firmy, dobieramy najbardziej optymalne dla niej technologie. Przygotowując strony, bardzo często korzystamy m.in. z : HTML5, CSS3, PHP, MySQL, CMS oraz Joomla. Wszystkie witryny budujemy w zgodzie z najnowszymi trendami, biorąc pod uwagę komfort użytkowania potencjalnego klienta.

Etapy realizacji strony www - Wdrożenie i uruchomienie www

3) Wdrożenie strony www

Przygotowane projekty następnie wdrażamy w życie. Umieszczamy w witrynie grafiki oraz odpowiednio dobrane elementy wizualne, które pomogą zrealizować cele biznesowe. Wygląd strony omawiamy z klientem, testując różne rozwiązania oraz wprowadzając ewentualne zmiany. Klient ma zatem realny wpływ na cały projekt oraz funkcjonalności, które znajdą się na stronie.

Szczególowy opis etapów projektowania
Spotkajmy się w Opolu

Wiekszość naszych realizacji zostało wykonanych bez spotkania osobistego. W czasach szybkiego internetu, wideorozmów i smartfonów szczegóły można ustalić bez konieczności osobistego spotkania. Czasami jednak spotkania są konieczne – w takim razie z chęcią spotkamy się w Twoim biurze lub innym dogodnym dla Ciebie miejscu w Opolu.

zadzwoń

+48579196502

napisz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

skype: kontakt_werb

Maciej Jankowski Programista grafik

Maciej Jankowski

grafik / programista